Ośrodek usytuowany jest na rozległym zielonym terenie, w zacisznym miejscu, w samym sercu miejscowości Mielno, w odległości 50m od morza!

Afrodyta

Mielno

ul. Piastów 7
76-032 Mielno

Baza hotelowa posiada 120 miejsc noclegowych, w przestronnych pokojach 2, 3 i 4-osobowych z łazienkami, TV i balkonami. Do dyspozycji gości jest rozległy teren rekreacyjny z boiskiem do siatkówki, placem zabaw dla dzieci i miejscem na grilla, w sosnowym parku, położonym bezpośrednio przy plaży. Ośrodek posiada jadalnię, bar, miejsce do wypoczynku przy kominku, dysponujemy również nowoczesną salą bankietowo-restauracyjną na 80 osób, i salą konferencyjną na 120 osób, wyposażoną w profesjonalny sprzęt audio-video, pozwalającą na zorganizowanie spotkań i imprez, zarówno biznesowych, integracyjnych, jak i okolicznościowych Na terenie Ośrodka znajduje się parking płatny na 50 samochodów.

Ośrodek posiada bogatą bazę do prowadzenia zabiegów rehabilitacyjnych i jest przystosowany do zakwaterowania osób niepełnosprawnych, posiada windę, przystosowane łazienki oraz podjazdy. Organizujemy przez cały rok turnusy rehabilitacyjne dla osób indywidualnych i grup zorganizowanych, zarówno z dofinansowaniem pobytu jak i bez dofinansowania w oparciu o stosowny wpis do rejestru organizatorów i ośrodków.

Naszym gościom umożliwiamy korzystanie z zabiegów zdrowotnych w nowoczesnych gabinetach rehabilitacyjnych.

Postaramy się zachwycić Państwa naszą kuchnią, która z pewnością zaspokoi gusta kulinarne najwybredniejszego smakosza.

Nasz hotel dostosowany jest dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Wykwalifikowany personel, lata doświadczeń oraz rodzinna atmosfera sprawiają, że pobyt w „Afrodycie” na długo pozostanie w Państwa pamięci.

Zapraszamy

Parking na terenie obiektu.

Darmowy dostęp do intenetu.

Przyjazny niepełnosprawnym.

Masz Pytania?

Z miłą chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

(+48) 606 438 911 / (+48) 94 31 89 217

hotel@afrodyta.mielno.pl