Przyjęcia komunijne

W naszym Ośrodku oferujemy możliwość organizacji wyjątkowego przyjęcia z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Jest to ważne wydarzenie w życiu dziecka i każdy pragnie, aby dzień ten był przeżyty w sposób wyjątkowy. W tym szczególnym dniu z przyjemnością będziemy Państwu służyć.

Naszym celem jest zorganizowanie przyjęcia w rodzinnej atmosferze. Dysponujemy dwiema salami, w tym jedna  z widokiem na morze, co znacznie uatrakcyjni przeżywanie tego wyjątkowego dnia.

 

Zapraszamy do odwiedzenia Ośrodka w celu prezentacji sal oraz wyboru określonego menu.

RESTAURACJA

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia restauracji znajdującej się w ośrodku „Afrodyta”. To doskonałe miejsce na lunch, obiad lub kolację.

Dysponujemy nowoczesną salą restauracyjną mieszczącą do 80 osób, w której serwowane są wyśmienite i smaczne potrawy oraz kameralną salą kominkową, która jest idealnym miejscem, na spędzanie czasu przy gorącej herbacie po zimowym spacerze po plaży.

Znakomitym uzupełnieniem usług naszej restauracji jest szeroki wybór świeżych surówek i sałatek podanych w wykwintny sposób, soków ze świeżo-wyciskanych owoców, wszelkiego rodzaju koktajli oraz wyjątkowe desery. Są to jedne z wielu smakowitych propozycji, które przygotujemy dla Państwa.

Zabiegi Rehabilitacyjne

Ośrodek posiada bogatą bazę do prowadzenia zabiegów rehabilitacyjnych i jest przystosowany do zakwaterowania osób niepełnosprawnych.

Organizujemy przez cały rok turnusy rehabilitacyjne dla osób indywidualnych i grup zorganizowanych, zarówno z dofinansowaniem pobytu jak i bez dofinansowania w oparciu o stosowny wpis do rejestru organizatorów i ośrodków.

Turnusy Rehabilitacyjne

Restauracja

Postaramy się zachwycić Państwa naszą kuchnią, która z pewnością zaspokoi gusta kulinarne najwybredniejszego smakosza.

Nasz hotel dostosowany jest dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Wykwalifikowany personel, lata doświadczeń oraz rodzinna atmosfera sprawiają, że pobyt w „Afrodycie” na długo pozostanie w Państwa pamięci.

Parking na terenie obiektu.

Darmowy dostęp do intenetu.

Przyjazny niepełnosprawnym.

Kontakt

ul. Piastów 7, 76-032 Mielno

(+48) 606 438 911 / (+48) 94 31 89 217

hotel@onet.pl