Atrakcje

Poniemieckie bunkry

Poniemieckie bunkry znajdują się około pół kilometra na zachód od centrum Mielna. Ich przeznaczenie tak do końca nie jest znane.
Chodzą pogłoski, że była to prochownia albo stanowisko obserwacyjne jednostki wojskowej w Unieściu.
Do fortyfikacji najwygodniej dotrzeć pieszo lub rowerem.
Dwa bunkry oddalone są od siebie o około 200 metrów, wzniesione zostały na przełomie lat 1940 – 1941 w celu obrony wybrzeża bałtyckiego.
Oba bunkry mają wymiary około 11 na 7 metrów, posiadają po dwa okna lecz nie mają wejść. Jeden z bunkrów uzupełniony jest o niedużą dobudówkę. W bunkrach odnaleźć można do dzisiaj niemieckie teksty.

Organizujemy przez cały rok turnusy rehabilitacyjne dla osób indywidualnych i grup zorganizowanych, zarówno z dofinansowaniem pobytu jak i bez dofinansowania w oparciu o stosowny wpis do rejestru organizatorów i ośrodków.

Turnusy Rehabilitacyjne

Restauracja

Postaramy się zachwycić Państwa naszą kuchnią, która z pewnością zaspokoi gusta kulinarne najwybredniejszego smakosza.

Nasz hotel dostosowany jest dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Wykwalifikowany personel, lata doświadczeń oraz rodzinna atmosfera sprawiają, że pobyt w „Afrodycie” na długo pozostanie w Państwa pamięci.

Zabiegi Rehabilitacyjne

Ośrodek posiada bogatą bazę do prowadzenia zabiegów rehabilitacyjnych i jest przystosowany do zakwaterowania osób niepełnosprawnych.

Parking na terenie obiektu.

Darmowy dostęp do intenetu.

Przyjazny niepełnosprawnym.

Kontakt

ul. Piastów 7, 76-032 Mielno

(+48) 606 438 911 / (+48) 94 31 89 217

hotel@onet.pl